up
ara
John Goodman

John Goodman

The Dot Man
2008
Başrollünde oyuncu Steven Berkoff yer aldığı, yönetmenliğini Bruno Coppola üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Dot Man isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aman Tanrım
2003
Bruce Nolan, işlerinin yolunda gitmemesi üzerine Tanrı'ya isyan etmeye başlar. Bu sırada hiç beklemediği bir şey olur. Tanrı, bir anda karşısına çıkarak ona dünyayı idare etmenin ne kadar zor bir iş olduğunu göstermek için bir ders vermeye karar verir.
Cazcı Kardeşler 2000
1998
Başrollünde oyuncu John Goodman yer aldığı, yönetmenliğini John Landis üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cazcı Kardeşler 2000 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Nerdesin Be Birader?
2000
Başrollünde oyuncu John Goodman yer aldığı, yönetmenliğini Joel Coen üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Nerdesin Be Birader? isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ölüm Emri
2007
Başrollünde oyuncu John Goodman yer aldığı, yönetmenliğini James Wan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölüm Emri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Roseanne
1988
Başrollünde oyuncu John Goodman yer aldığı, 1988 yılı yapımı dizi film Aile türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aile, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Roseanne isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Treme
2010
Başrollünde oyuncu John Goodman yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Treme isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Chiefs
1983
Başrollünde oyuncu John Goodman yer aldığı, 1983 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Chiefs isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0