up
ara
Lynn Collins

Lynn Collins

Böcek
2006
Başrollünde oyuncu Ashley Judd yer aldığı, yönetmenliğini William Friedkin üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Böcek isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Venedik Taciri
2004
Başrollünde oyuncu Lynn Collins yer aldığı, yönetmenliğini Michael Radford üstlendiği film Kitap Uyarlaması türünde izleyicisini bekliyor.Kitap Uyarlaması, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Venedik Taciri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Keşke 30 Olsam
2004
Jenna Rink, yetişkinlerin sözünü dinlemekten ve istediği her şeyi yapamamaktan bıkmış olan 13 yaşında bir kızdır. Doğum günü partisinde bir yetişkin olmayı diler ve bu dileği mucizevi bir şekilde gerçek olur.
Aşka Veda
2003
Başrollünde oyuncu Lynn Collins yer aldığı, yönetmenliğini Peyton Reed üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşka Veda isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Köpeğin Derdi Beni Gerdi
2006
Başrollünde oyuncu Lynn Collins yer aldığı, yönetmenliğini Scott Caan üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Köpeğin Derdi Beni Gerdi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Haunted
2002
Başrollünde oyuncu Lynn Collins yer aldığı, 2002 yılı yapımı dizi film Korku türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Korku, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Haunted isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Education Of Max Bickford
2001
Başrollünde oyuncu Lynn Collins yer aldığı, 2001 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Education Of Max Bickford isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0