up
ara
Michael Rooker

Michael Rooker

Ölüm Fısıltısı
2007
İki çocuk hırsızı, fidye için David adında varlıklı bir ailenin çocuğunu kaçırırlar. Ancak başlarına hiç beklemedikleri uğursuz olaylar gelmeye başlar. Çünkü David, düşündükleri gibi sıradan bir çocuk değildir.
Altıncı Gün
2000
Başrollünde oyuncu Arnold Schwarzenegger yer aldığı, yönetmenliğini Roger Spottiswoode üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Altıncı Gün isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yaratıklar
2006
Başrollünde oyuncu Dustin Milligan yer aldığı, yönetmenliğini James Gunn üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yaratıklar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yenilmez
2002
Başrollünde oyuncu Michael Rooker yer aldığı, yönetmenliğini Walter Hill üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Boks, Boksör türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yenilmez isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hayatı Emen Karanlık
1993
Başrollünde oyuncu Michael Rooker yer aldığı, yönetmenliğini George A. Romero üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor.Korku, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayatı Emen Karanlık isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Meteor
2009
Başrollünde oyuncu Michael Rooker yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Bilim Kurgu türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Meteor isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Walking Dead
2010
Şerif Rick Grimes geçirdiği kaza nedeniyle aylarca komada kalır. Uyandığında insan nüfusunun bir zombi salgını ile yok olduğunu görür. Kendisi ve az sayıda zombiye dönüşmemiş insan ile birlikte yaşam mücadelesine başlar.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0