up
ara
Robert De Niro

Robert De Niro

volkan kutlu akhan

volkan kutlu akhan

@tonyuhuk

mükemmel
Robert De Niro
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
Yıldız Tozu
2007
Başrollünde oyuncu David Walliams yer aldığı, yönetmenliğini Matthew Vaughn üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor.Macera, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yıldız Tozu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Taksi Şoförü
1976
Başrollünde oyuncu Robert De Niro yer aldığı, yönetmenliğini Martin Scorsese üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Taksi Şoförü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sıkı Dostlar
1990
Bir soygunda soyguna karışan Henry harik herkes hayatını kaybeder ve olaylar bunun üzerine hiyerarşik bir duruma bürünür.
Baba 2
1974
Sicilya'dan New York'a göç etmiş olan Vito Corleone, ailesinin geçimini sağlamak için çalışmaktadır.
Anlat Bakalım
1999
Başrollünde oyuncu Billy Crystal yer aldığı, yönetmenliğini Harold Ramis üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor.Suç, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Anlat Bakalım isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
10
2 oy
0