up
ara
Christian Bale

Christian Bale

Batman Başlıyor
2005
Ailesinin ölümünden sonra büyük bir mirasa konan Bruce Wayne adaletsizlikle savaşmak için bu servetini harcayacaktır. Son ve ileri teknoloji ile kendisine inanılmaz zırhlar ve araçlar ürettirecek ve Gotham şehrini koruyacaktır.
Kara Şövalye
2008
Batman, Teğmen Jim Gordon ve Savcı Harvey Dent, Gotham Sokakları’nı suçlulardan temizleyerek güvenliği sağlamaya çalışırken eski düşmanları Joker, yeniden ortaya çıkar ve büyük bir karmaşaya sebep olur.
Terminatör 4: Kurtuluş
2009
2018'de Skynet'e karşı yapılan savaşta yarı robot yarı insan olan yeni bir silah (Marcus) John Connor'la birlikte savaşacaktır fakat Marcus'un gküvenirliği kesin değildir.
Güneş İmparatorluğu
1987
Başrollünde oyuncu Christian Bale yer aldığı, yönetmenliğini Steven Spielberg üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Tarih türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Güneş İmparatorluğu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İsyan
2002
Başrollünde oyuncu Christian Bale yer aldığı, yönetmenliğini Kurt Wimmer üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Ütopya türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İsyan isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Terminator Salvation: The Machinima Series
2009
Başrollünde oyuncu Moon Bloodgood yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Terminator Salvation: The Machinima Series isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
9.3
3 oy
0