up
ara
Keanu Reeves

Keanu Reeves

Uygar Akcay

Uygar Akcay

@uygarakcay

adam gibi adamdır john wicktir
Keanu Reeves
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
Matrix Reloaded
2003
Neo ve diğer isyancı komutanlar 250.000 sondanın 72 saat içinde Zion'a ulaşacağı ve tüm halkı yokedeceğini farkeder. Aynı sırada Neo Trinity'i rüyalarında sürekli gördüğü karanlık sondan nasıl kurtaracağını düşünmektedir.
Matrix Revolutions
2003
İnsanlığın son kalesi Zion makinelerin işgaline karşı hayatta kalmaya çalışırken Neo da Ajan Smith ile mücadele etmek zorundadır.
Matrix
1999
Gündüzleri yazılımcı, geceleri ise bir hacker olan Neo uzun süredir arayışta olduğu gizli bir örgüt liderinden hayatın asıl gerçeklerini öğrenir ve otoriteye karşı verilen savaşa katılır.
Constantine
2005
Başrollünde oyuncu Shia LaBeouf yer aldığı, yönetmenliğini Francis Lawrence üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Constantine isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Şeytanın Avukatı
1997
Para, başarı ve lüks hayat için avukatlık mesleğinin sınırlarını zorlayan ve bu uğurda mutlu evliliğini, huzurlu hayatını ve dostlarını kaybeden avukatın şeytanın yolundan yürüyüşünü anlatır.
Sence kaç puan almalı?
9
2 oy
0