up
ara
Monica Bellucci

Monica Bellucci

Matrix Reloaded
2003
Neo ve diğer isyancı komutanlar 250.000 sondanın 72 saat içinde Zion'a ulaşacağı ve tüm halkı yokedeceğini farkeder. Aynı sırada Neo Trinity'i rüyalarında sürekli gördüğü karanlık sondan nasıl kurtaracağını düşünmektedir.
Matrix Revolutions
2003
İnsanlığın son kalesi Zion makinelerin işgaline karşı hayatta kalmaya çalışırken Neo da Ajan Smith ile mücadele etmek zorundadır.
Beni Ne Kadar Çok Seviyorsun
2005
Başrollünde oyuncu Monica Bellucci yer aldığı, yönetmenliğini Bertrand Blier üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Beni Ne Kadar Çok Seviyorsun isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dönüş Yok
2002
Başrollünde oyuncu Monica Bellucci yer aldığı, yönetmenliğini Gaspar Noé üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Polisiye türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dönüş Yok isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tutku: Hz.İsa'nın Çilesi
2004
Başrollünde oyuncu Monica Bellucci yer aldığı, yönetmenliğini Mel Gibson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Din türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tutku: Hz.İsa'nın Çilesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0