up
ara
David Carradine

David Carradine

Kill Bill Vol. 1
2003
Bir kadın dört yıldır yattığı komadan uyanır ve hamile olduğu bebeğini kaybettiğini öğrenir. Şimdi sıra bir zamanlar kendisinin de bir parçası olduğu suikastçi grubundan intikam almaya gelmiştir.
Kill Bill: Volume 2
2004
Gelin (Uma Thurman), eski patronu Bill, inzivaya çekilmiş olan Budd ve güvenilmez Elle'e karşı verdiği intikam mücadelesine devam ediyor.
Dehşet Gecesi
2007
Halk tarafından Picasso adı verilen bir seri katil, geceleri yaşanan elektrik kesintilerini fırsat bilerek seri cinayetler işler. Sanata meraklı olan katil, kurbanlarının üzerinde ünlü ressamlardan izler bırakır. Polisle katil arasında büyük bir kovalamaca başlar.
Epic Movie
2007
Başrollünde oyuncu David Carradine yer aldığı, yönetmenliğini David Zucker üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Epic Movie isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Teldeki Kuş
1990
Başrollünde oyuncu David Carradine yer aldığı, yönetmenliğini John Badham üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor.Aksiyon, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Teldeki Kuş isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kung-fu
1972
Başrollünde oyuncu David Carradine yer aldığı, 1972 yılı yapımı dizi film Western türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Western, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kung-fu isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kuzey Ve Güney
1984
Başrollünde oyuncu David Carradine yer aldığı, 1984 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kuzey Ve Güney isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Queen Of Swords
2000
Başrollünde oyuncu David Carradine yer aldığı, 2000 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Queen Of Swords isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
North And South, Book ıı
1986
Başrollünde oyuncu David Carradine yer aldığı, 1986 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden North And South, Book ıı isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
ın Case Of Emergency
2007
Başrollünde oyuncu David Carradine yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden ın Case Of Emergency isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0