up
ara
Daryl Hannah

Daryl Hannah

Kill Bill Vol. 1
2003
Bir kadın dört yıldır yattığı komadan uyanır ve hamile olduğu bebeğini kaybettiğini öğrenir. Şimdi sıra bir zamanlar kendisinin de bir parçası olduğu suikastçi grubundan intikam almaya gelmiştir.
Bıçak Sırtı
1982
Başrollünde oyuncu Daryl Hannah yer aldığı, yönetmenliğini Ridley Scott üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bıçak Sırtı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Uzaktaki Anılar
2002
Başrollünde oyuncu Lauren German yer aldığı, yönetmenliğini Adam Shankman üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Uzaktaki Anılar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Cord / Hide and Seek
2000
Başrollünde oyuncu Bruce Greenwood yer aldığı, yönetmenliğini Sidney J. Furie üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cord / Hide and Seek isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Daha Hınzır İki Adam
1995
Başrollünde oyuncu Sophia Loren yer aldığı, yönetmenliğini Howard Deutch üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Daha Hınzır İki Adam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sense8
2015
Dünyanın farklı yerlerinde yaşayan birbirinden farklı karakterlerdeki 8 insan gizemli bir şekilde birbirlerine bağlıdırlar. Gruptakilerden bazıları diğerlerini tehdit olarak gördükleri için aralarında ölüm kalım mücadelesi başlar.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0