up
ara
Jude Law

Jude Law

Jazz Man

Jazz Man

@pharmacy

Jude Law
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
4 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Bent
1997
Başrollünde oyuncu Jude Law yer aldığı, yönetmenliğini Sean Mathias üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bent isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Göklerin Hakimi
2004
Başrollünde oyuncu Kate Beckinsale yer aldığı, yönetmenliğini Martin Scorsese üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Biyografi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Göklerin Hakimi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Soğuk Dağ
2003
Amerikan iç savaşından yaralı kullanan bir askerin sevgilisine ulaşmak için katettiği yolları ve savaştan sonra değişen dünya düzenine ayak uydurmak zorunda oluşlarını anlatıyor.
Daha Yaklaş
2004
Başrollünde oyuncu Jude Law yer aldığı, yönetmenliğini Mike Nichols üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Daha Yaklaş isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kapıdaki Düşman
2001
Birçok cephede Nazilere karşı savaşı kaybeden Rusya ve Stalingrad'ta süren savaşın önemi ile iki keskin nişancının birbirleri ile düellosunu izleyeceğiz.
The Young Pope
2016
Blu TV'de yayınlanmaya başlayan ve başrolünde Jude Law'ın oynadığı The Young Pope, 47 yaşındaki Amerikan bir adamın papa seçilmesinden sonra yaşananları ele alıyor.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0