up
ara
Russell Crowe

Russell Crowe

Gladyatör
2000
Romalı general Maximus ihanete uğramış ve tüm ailesi katledilmiştir. Yaralı halde esir düşen Maximus bir gladyatör olarak Roma'ya geri dönecek ve intikamını alacaktır.
Cinderella Man
2005
Başrollünde oyuncu Russell Crowe yer aldığı, yönetmenliğini Ron Howard üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Spor türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cinderella Man isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Amerikan Gangsteri
2007
Başrollünde oyuncu Russell Crowe yer aldığı, yönetmenliğini Ridley Scott üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Gangster türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Amerikan Gangsteri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Akıl Oyunları
2001
Film, gerçekte yaşanmış bir hikayeden yola çıkarak delilikle dahilik arasındaki ince çizgide yaşayan bir matematik dehası olan John Nash'in hayatını anlatır.
Los Angeles Sırları
1997
Başrollünde oyuncu Kevin Spacey yer aldığı, yönetmenliğini Curtis Hanson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Sır türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Los Angeles Sırları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Police Rescue
1991
Başrollünde oyuncu Russell Crowe yer aldığı, 1991 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Police Rescue isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
10
1 oy
0