up
ara
Paul Giamatti

Paul Giamatti

Cinderella Man
2005
Başrollünde oyuncu Russell Crowe yer aldığı, yönetmenliğini Ron Howard üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Spor türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cinderella Man isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Truman Show
1998
Truman, iyi bir işe ve eşe sahip şanslı bir adamdır. Hayatında her şey yolunda giderken bir gün ölmüş olan babasını yolda görür. O günden sonra etrafını daha dikkatli gözlemleyen Truman, adada bir tuhaflık olduğunu fark eder ve yaşadığı hayatı sorgulamaya başlar.
Er Ryan'ı Kurtarmak
1998
Dört oğlunu birden İkinci Dünya Savaşı'na gönderen bir annenin yalnızca bir oğlu hayatta kalmayı başarır. Bunun üzerine Amerikan ordusu, bu yaslı kadının dördüncü oğlu olan James Ryan'ı hayatta tutmak ve annesine kavuşturmak için büyük bir operasyon başlatır.
Hesaplaşma
2003
Başrollünde oyuncu Uma Thurman yer aldığı, yönetmenliğini John Woo üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hesaplaşma isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Maymunlar Cehennemi
2001
Başrollünde oyuncu Helena Bonham Carter yer aldığı, yönetmenliğini Tim Burton üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Maymunlar Cehennemi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Billions
2016
Başrollünde oyuncu Paul Giamatti yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Billions isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
John Adams
2008
Başrollünde oyuncu David Morse yer aldığı, 2008 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, ABD türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden John Adams isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0