up
ara
John Hurt

John Hurt

V For Vendetta
2005
2020 yılında İngiltere'de totaliter bir rejim ile baskıcı bir toplum düzeni oluşturulmuştur. Bir gün V adında bir adam, Evey adında masum bir kadını kurtarır. Bir anlamda toplumun kurtuluşunu temsil eden bu olay, insanları tetikleyerek rejime karşı bir başkaldırı başlatmalarına ön ayak olur.
Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı
2008
Başrollünde oyuncu Shia LaBeouf yer aldığı, yönetmenliğini Steven Spielberg üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor.Macera, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dogville
2003
Başrollünde oyuncu John Hurt yer aldığı, yönetmenliğini Lars von Trier üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dogville isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İskelet Anahtar
2005
Başrollünde oyuncu John Hurt yer aldığı, yönetmenliğini Iain Softley üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İskelet Anahtar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fil Adam
1980
Başrollünde oyuncu Anthony Hopkins yer aldığı, yönetmenliğini David Lynch üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Tarih türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fil Adam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Merlin
2008
Kral Arthur ve en büyük yardımcısı büyücü Merlin'in efsane hikayesinin değişik ve aykırı bir versiyonu olan dizide, ikilinin tanışma öyküsünü ve gençlik yıllarını izleyeceğiz. Arthur, henüz bir Prens, Merlin ise büyücülerin büyü yapmalarının yasaklandığı bu dönemde genç bir büyücüdür. Yollarının kesişmesiyle başlayan büyük dostluk, tüm Camelot'ın kaderini değiştirecektir.
I, Claudius
1976
Başrollünde oyuncu John Hurt yer aldığı, 1976 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Tarih türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden I, Claudius isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Suç Ve Ceza
1979
Başrollünde oyuncu John Hurt yer aldığı, 1979 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Suç Ve Ceza isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Storyteller
1988
Başrollünde oyuncu John Hurt yer aldığı, 1988 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Storyteller isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Human Planet
2011
Başrollünde oyuncu John Hurt yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Belgesel türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Belgesel, Bilim türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Human Planet isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0