up
ara
Stephen Fry

Stephen Fry

Bright Young Things
2003
Başrollünde oyuncu James McAvoy yer aldığı, yönetmenliğini Stephen Fry üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bright Young Things isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
V For Vendetta
2005
2020 yılında İngiltere'de totaliter bir rejim ile baskıcı bir toplum düzeni oluşturulmuştur. Bir gün V adında bir adam, Evey adında masum bir kadını kurtarır. Bir anlamda toplumun kurtuluşunu temsil eden bu olay, insanları tetikleyerek rejime karşı bir başkaldırı başlatmalarına ön ayak olur.
Aşk Ve Zeka
1994
Başrollünde oyuncu Meg Ryan yer aldığı, yönetmenliğini Fred Schepisi üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Ve Zeka isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Afacanlar İşbaşında
2002
Başrollünde oyuncu Stephen Fry yer aldığı, yönetmenliğini Peter Hewitt üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Afacanlar İşbaşında isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Wilde
1997
Başrollünde oyuncu Jude Law yer aldığı, yönetmenliğini Brian Gilbert üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Wilde isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0