up
ara
Elijah Wood

Elijah Wood

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği
2001
Büyücü, insan, elf, cüce ve hobbitlerden oluşan 9 kişilik bir grup, yüzük kardeşliğini kurarak Sauron'un yüzüğünü ve kendisini yok edip Orta Dünya'yı kurtarmak üzere uzun sürecek olan maceralı yolculuklarına ilk adımı atarlar.
Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü
2003
Frodo ve Sam yüzüğü Kıyamet Dağı'na götürürlerken Gandalf ve Aragorn Sauron'un ordusuna karşı savaşlarını sürdürmekte ve Sauron'un gözünün yüzüğü izlemesini engellemeye çalışmaktadır.
Yüzüklerin Efendisi: İki Kule
2002
Filmin konusunu, Tolkien'in Yüzüklerin Efendisi kitabının 2. kitabı olan İki Kule bölümü oluşturmaktadır. Genel olarak yüzük taşıyıcısı kahramanların yolculuk hikayeleri ve Rohan Krallığını yerle bir etmek üzere İsengard'dan ayrılan, Saruman'ın komutansındaki 10.000 kişilik Uruk-Hai ordusuyla, Rohan kralı Théoden komutasındaki Rohirim ordusunun gerçekleştirdiği savaşı konu edilmiştir. Bu savaş Borukent (Hornburg) savaşı diye adlandırılmaktadır.
Günah Şehri
2005
Başrollünde oyuncu Bruce Willis yer aldığı, yönetmenliğini Quentin Tarantino üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Günah Şehri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fakülte
1998
Başrollünde oyuncu Elijah Wood yer aldığı, yönetmenliğini Robert Rodriguez üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fakülte isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tron: Uprising
2012
Başrollünde oyuncu Elijah Wood yer aldığı, 2012 yılı yapımı dizi film Bilim Kurgu türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tron: Uprising isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Wilfred
2010
Başrollünde oyuncu Elijah Wood yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Ateizm türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Wilfred isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
2016
Başrollünde oyuncu Elijah Wood yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Bilim Kurgu türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dirk Gently's Holistic Detective Agency isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
10
1 oy
0