up
ara
Andy Serkis

Andy Serkis

King Kong
2005
Başrollünde oyuncu Jack Black yer aldığı, yönetmenliğini Peter Jackson üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden King Kong isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hobbit: Beklenmedik Yolculuk
2012
Bilbo Baggins, yemyeşil bir köyde sakin bir hayat sürdüren keyfine düşkün bir Hobbit'tir. Bir gün bir büyücünün kapısını çalmasıyla hayatı değişir. Gandalf adındaki bu büyücü, Bilbo'ya 13 cüce ile beraber macera dolu bir yolculuğa çıkmayı teklif eder.
Keşke 30 Olsam
2004
Jenna Rink, yetişkinlerin sözünü dinlemekten ve istediği her şeyi yapamamaktan bıkmış olan 13 yaşında bir kızdır. Doğum günü partisinde bir yetişkin olmayı diler ve bu dileği mucizevi bir şekilde gerçek olur.
24 Saat Parti İnsanları
2002
Başrollünde oyuncu Paddy Considine yer aldığı, yönetmenliğini Michael Winterbottom üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 24 Saat Parti İnsanları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mürekkep Yürek
2008
Başrollünde oyuncu Stephen Graham yer aldığı, yönetmenliğini Iain Softley üstlendiği film Fantastik türünde izleyicisini bekliyor.Fantastik, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mürekkep Yürek isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Little Dorrit
2008
Başrollünde oyuncu Andy Serkis yer aldığı, 2008 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantizm türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Little Dorrit isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The New Statesman
1987
Başrollünde oyuncu Andy Serkis yer aldığı, 1987 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The New Statesman isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Darling Buds Of May
1991
Başrollünde oyuncu Andy Serkis yer aldığı, 1991 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Darling Buds Of May isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Bill
1984
Başrollünde oyuncu Sean Bean yer aldığı, 1984 yılı yapımı dizi film Suç türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Suç, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Bill isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0