up
ara
Mel Gibson

Mel Gibson

Film adam

Film adam

@serserimsi

Mel Columcille Gerard Gibson
Oynadığı filmlerde kendinden çok fazla etken katan oyuncu hayatını özetlerken ''O kadar çok delice şey yaptım ki nasıl yaşıyorum bilmiyorum'' demiştir.
Hem yönetmenlik hem oyunculuk yaptığı 8 film vardır.
Tiyatro kökenli olduğu için rollerine kolay adapte olan oyuncu hemen hemen her filminde el becerilerini sergiler.
Cesur Yürek filmiyle tanınmış olan başarılı oyuncu antisemitist görüşleriyle bir dönem hollywood a oldukça damga vurmuş ve çok tepki toplamıştır.
Dokuz çocuğu vardır.
Hayata karşı tutumu ve sözleri her zaman çok konuşulmuştur.
Mel Gibson
ünlüye 10 verdi
2 beğen · 0 yorum
Tutku: Hz.İsa'nın Çilesi
2004
Başrollünde oyuncu Monica Bellucci yer aldığı, yönetmenliğini Mel Gibson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Din türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tutku: Hz.İsa'nın Çilesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Apokalipto
2006
Maya Halkının yaşam tarzlarını anlatan filmde Jaguar Pençesi’nin yaşadığı köye yağmacı askerler gelir. Jaguar ise hamile olan eşi ve çocuğunu bu yağmacılardan korumaya çalışmaktadır.
Gringo'yu Yakala
2012
Başrollünde oyuncu Mel Gibson yer aldığı, yönetmenliğini Adrian Grunberg üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gringo'yu Yakala isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Cesur Yürek
1995
İngiliz bir asker William Wallace'in sevdiği kadına tecavüz etmeye kalkışınca William öncelikle sevdiği kadını kurtarır ve ardından İngiltere kralı Edward'a karşı büyük bir isyan başlatır.
Bir Zamanlar Askerdik
2002
Başrollünde oyuncu Mel Gibson yer aldığı, yönetmenliğini Randall Wallace üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor.Suç, Askerlik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Zamanlar Askerdik isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
10
1 oy
0