up
ara
Nicole Kidman

Nicole Kidman

Kırmızı Değirmen
2001
Başrollünde oyuncu Ozzy Osbourne yer aldığı, yönetmenliğini Baz Luhrmann üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor.Romantik, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kırmızı Değirmen isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Soğuk Dağ
2003
Amerikan iç savaşından yaralı kullanan bir askerin sevgilisine ulaşmak için katettiği yolları ve savaştan sonra değişen dünya düzenine ayak uydurmak zorunda oluşlarını anlatıyor.
İstila
2007
Başrollünde oyuncu Nicole Kidman yer aldığı, yönetmenliğini Oliver Hirschbiegel üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İstila isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Batman Daima
1995
Başrollünde oyuncu Nicole Kidman yer aldığı, yönetmenliğini Joel Schumacher üstlendiği film Süper Kahraman türünde izleyicisini bekliyor.Süper Kahraman, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Batman Daima isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Diğerleri
2001
Güneş ışığına duyarlı 2 çocuğu ile karanlık bir evde yaşayan bir kadın evinde hayaletler olduğuna inanmaktadır. Kadının kendini ve ailesini koruma ve işin asıl yüzünü öğrenme çabası anlatılmaktadır.
Big Little Lies
2017
2017'de yayınlanmaya başlayan Big Little Lies, Liane Moriarty'nin aynı adlı kitabından uyarlanan gizem dolu bir cinayet dizisidir.
Bangkok Hilton
1989
Başrollünde oyuncu Hugo Weaving yer aldığı, 1989 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bangkok Hilton isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0