up
ara
Jim Carrey

Jim Carrey

Film adam

Film adam

@serserimsi

Spekülatif
Ruhum bedenimin sınırları içerisinde yer almıyor bedenim ruhumun sınırsızlığı içinde yer alıyor.
Jim Carrey
ünlüye 10 verdi, inceleme eklemedi.
3 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Meral Meri

Meral Meri

@meralmeri

'Hayatın boyunca iki seçeneğin olacak; sevgi ya da korku. Sevgiyi seç ve hiçbir korkunun sevgi dolu kalbini ele geçirmesine izin verme.'  Jim Carrey paylaşım fotoğrafı
'Hayatın boyunca iki seçeneğin olacak; sevgi ya da korku. Sevgiyi seç ve hiçbir korkunun sevgi dolu kalbini ele geçirmesine izin verme.' Jim Carrey
'Hayatın boyunca iki seçeneğin olacak; sevgi ya da korku. Sevgiyi seç ve hiçbir korkunun sevgi dolu kalbini ele geçirmesine izin verme.'

Jim Carrey
Jim Carrey
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
5 beğeni · 0 yorum beğen ikon
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

 Yaşamındaki her insan ve bütün olaylar sen oraya çizdiğin için oradalardır. Onlarla ne yapmak istediğin sana kalmıştır. “  paylaşım fotoğrafı
" Yaşamındaki her insan ve bütün olaylar sen oraya çizdiğin için oradalardır. Onlarla ne yapmak istediğin sana kalmıştır. “
"Dilerim herkes bir gün ünlü ve zengin olur.

Hayalini kurduğu her şeye kavuşur.

Böylece aradığı cevabın bu olmadığını anlar.”
Jim Carrey
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğeni · 0 yorum beğen ikon
How Roland Rolls
2012
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Jim Carrey tarafından kaleme alınan How Roland Rolls kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Some Kind of Garden Media yayınevinden 2012 yılında 9780989368001 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan How Roland Rolls isimli kitap 68 sayfadan oluşuyor. How Roland Rolls kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Budala Dedektif
1994
Ace Ventura, kaybolan hayvanları bulup sahiplerine teslim eden bir dedektiftir. Superbowl turnuvasına kısa bir süre kala, bir futbol takımının maskotu olan yunus kaybolur. Bunun üzerine Ace Ventura araştırmalara başlar, ancak kısa süre sonra kaybolanın sadece yunus olmadığını, takımın bazı oyuncularının da kayıp olduğunu anlar.
Ben Kendim ve Sevgilim
1970
Başrollünde oyuncu Chris Cooper yer aldığı, yönetmenliğini Bobby Farrelly üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ben Kendim ve Sevgilim isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Batman Daima
1995
Başrollünde oyuncu Nicole Kidman yer aldığı, yönetmenliğini Joel Schumacher üstlendiği film Süper Kahraman türünde izleyicisini bekliyor.Süper Kahraman, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Batman Daima isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Truman Show
1998
Truman, iyi bir işe ve eşe sahip şanslı bir adamdır. Hayatında her şey yolunda giderken bir gün ölmüş olan babasını yolda görür. O günden sonra etrafını daha dikkatli gözlemleyen Truman, adada bir tuhaflık olduğunu fark eder ve yaşadığı hayatı sorgulamaya başlar.
Yalancı Yalancı
1997
Jim, sorumluluklardan kaçan yalancı bir babadır. Oğlu doğum gününde, babasının bir gün boyunca yalan söyleyememesini diler ve dileği gerçek olur. Jim'i zor anlar beklemektedir.
The Duck Factory
1984
Başrollünde oyuncu Jim Carrey yer aldığı, 1984 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Duck Factory isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yaşamın Renkleri
1990
Başrollünde oyuncu Jennifer Lopez yer aldığı, 1990 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yaşamın Renkleri isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Tonight Show With Conan O'brien
2009
Başrollünde oyuncu Tom Hanks yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Tonight Show With Conan O'brien isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Buffalo Bill
1984
Başrollünde oyuncu Jim Carrey yer aldığı, 1984 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Buffalo Bill isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
10
3 oy
0