up
ara
Kate Mara

Kate Mara

Brokeback Dağı
2006
Biri çiftçi ve diğeri kovboy olan iki erkeğin birbiri ile tanışıp, duygusal yakınlaşmasını konu almaktadır.
Gerçeğin Peşinde
1999
Başrollünde oyuncu Kate Mara yer aldığı, yönetmenliğini Sydney Pollack üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gerçeğin Peşinde isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Süper Kahramanlar
2006
Başrollünde oyuncu Tim Allen yer aldığı, yönetmenliğini Peter Hewitt üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Süper Kahramanlar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sibirya Ekspresi
2008
Başrollünde oyuncu Thomas Kretschmann yer aldığı, yönetmenliğini Brad Anderson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sibirya Ekspresi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Palavra
2007
Başrollünde oyuncu Kate Mara yer aldığı, yönetmenliğini Christian Charles üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Palavra isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
24
2001
Başrollünde oyuncu Marisol Nichols yer aldığı, 2001 yılı yapımı dizi film Aksiyon türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Macera türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden 24 isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
House Of Cards
2013
Francis Underwood, yıllarını Beyaz Saray'da geçirmiş olan bir kongre üyesidir. Tek hedefi ise Başkan olabilmektir. Bunun için zekice bir strateji geliştirir. Francis ve karısı beraber hazırladıkları tehdit, şantaj ve intikam dolu planı uygulamaya geçirirler.
American Horror Story
2011
American Horror Story tüm sezonlarında farklı bir konuyu işlemektedir. İlk sezonunda lanetli bir ev ve evde yaşayan kişiler ile tanıştırdı. İkinci sezonunda yıllar öncesine bir akıl hastanesine gidiyoruz. Bu hastanede aklımızın almayacağı olaylar ile karşılaşıyoruz.
Sence kaç puan almalı?
10
1 oy
0