up
ara
Ashton Kutcher

Ashton Kutcher

Kelebek Etkisi
2004
Geçmişinde ki korku dolu hatıralarla mücadele veren genç adam, bir gün geçmişe yolculuk yapabileceğini ve olayları farklılaştırabileceğini fark eder.
Soygun
2000
Başrollünde oyuncu Danny Trejo yer aldığı, yönetmenliğini John Frankenheimer üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Soygun isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşk Gibi Bir Şey
2005
Başrollünde oyuncu Kal Penn yer aldığı, yönetmenliğini Nigel Cole üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Gibi Bir Şey isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sürüsüne Bereket
2003
Başrollünde oyuncu Ashton Kutcher yer aldığı, yönetmenliğini Shawn Levy üstlendiği film Aile türünde izleyicisini bekliyor.Aile, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sürüsüne Bereket isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yeni Evli
2003
Başrollünde oyuncu Ashton Kutcher yer aldığı, yönetmenliğini Shawn Levy üstlendiği film Yabancı türünde izleyicisini bekliyor.Yabancı , Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yeni Evli isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Beautiful Life: Tbl
2009
Başrollünde oyuncu Mischa Barton yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Beautiful Life: Tbl isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yeniden 70'ler
1998
Başrollünde oyuncu Brooke Shields yer aldığı, 1998 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Gençlik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yeniden 70'ler isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Two And A Half Men
2003
Charlie Harper, yalnız yaşamaktan son derece memnun olan bekar ve çapkın bir adamdır. Hayatını kimseye bağlanmadan özgürce yaşarken, eşi tarafından kapıya konan abisi ve onun 10 yaşındaki oğluna evinin kapısını açmak zorunda kalır.
Punk'd
2003
Başrollünde oyuncu Ashton Kutcher yer aldığı, 2003 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Punk'd isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Ranch
2016
Profesyonel sporculuk işi Colt'un istediği gibi gitmemiş ve kasabaya ailesinin yanına dönerek çiftliğin işleyişine yardım etmeye başlar. Dizi, bu esnada aile içinde ve kasabada dönen olayların konu ediniyor.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0