up
ara
Logan Lerman

Logan Lerman

Kelebek Etkisi
2004
Geçmişinde ki korku dolu hatıralarla mücadele veren genç adam, bir gün geçmişe yolculuk yapabileceğini ve olayları farklılaştırabileceğini fark eder.
Kadınlar Ne İster?
2000
Nick Marshall, reklamcılık sektöründe çalışan bir adamdır. Başına gelen bir kazadan sonra insanların düşüncelerini okumaya başladığını fark eder ve bu durumdan faydalanmaya başlar.
3:10 Treni
2007
Başrollünde oyuncu Luke Wilson yer aldığı, yönetmenliğini James Mangold üstlendiği film Çete türünde izleyicisini bekliyor.Çete, Western türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 3:10 Treni isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Vatansever
2000
Benjamin Martin, her ne kadar savaştan uzak durmaya çalışsa da bir gün savaş, yaşadığı çiftliğin sınırına kadar dayanır. Benjamin, ailesini korumanın tek yolunun bağımsızlık kazanmak olduğunu anlar ve oğluyla birlikte silah kuşanarak savaşa dahil olur.
Hayatımdaki Erkekler
2001
Başrollünde oyuncu Drew Barrymore yer aldığı, yönetmenliğini Penny Marshall üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayatımdaki Erkekler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Jack & Bobby
2005
Başrollünde oyuncu Logan Lerman yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Jack & Bobby isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
10
1 oy
0