up
ara
Kevin Durand

Kevin Durand

Kelebek Etkisi
2004
Geçmişinde ki korku dolu hatıralarla mücadele veren genç adam, bir gün geçmişe yolculuk yapabileceğini ve olayları farklılaştırabileceğini fark eder.
Yıldız Geçidi
1994
Mısır'da yıldızlararası bir ışınlanma cihazı bulunur. Bu kapı ekibi tanrı Ra'ya tapan tarih öncesi Mısır'a ulaştıracaktır.
Avanak Ajan: Cazibesi Yeter
1999
Başrollünde oyuncu Kevin Durand yer aldığı, yönetmenliğini Jay Roach üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Avanak Ajan: Cazibesi Yeter isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yolun Sonu
2004
Başrollünde oyuncu Kevin Durand yer aldığı, yönetmenliğini Kevin Bray üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yolun Sonu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Echo
2008
Başrollünde oyuncu Kevin Durand yer aldığı, yönetmenliğini Yam Laranas üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Echo isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
CSI: Miami
2002
Başrollünde oyuncu Kevin Durand yer aldığı, 2002 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Suç türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden CSI: Miami isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Without A Trace
2002
Başrollünde oyuncu Kevin Durand yer aldığı, 2002 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Suç türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Without A Trace isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kanıt Peşinde
2000
Başrollünde oyuncu Kevin Durand yer aldığı, 2000 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Suç türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kanıt Peşinde isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dark Angel
2000
Asker olan Max'in genetik özellikleri değiştirilmiştir. Filmde Max'in yaşadığı olaylar anlatılmıştır.
The Strain
2014
Bulaşıcı Hastalıklar Kontrol Merkezi başı Dr. Ephraim Goodweather'ın küçük kurtların vücuda girmesi ile bulaşan, bulaştıktan sonra insan vücudunu dönüştüren ve zihni vampirimsi bir yaratığın emrine veren bir salgın ile mücadelesi konu edilmektedir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0