up
ara
Michael Clarke Duncan

Michael Clarke Duncan

Yeşil Yol
1999
Stephen King'in çok satan kitabından uyarlanan 1999 ABD yapımı film, iri yarı yapılı fakat çocuk kalpli olan John Coffey adlı adamın iki küçük kızı öldürmek suçuyla getirildiği bir hapishanede yaşanan olayları anlatır. John Coffey, karakteri ve sahip olduğu mucizevi güçleri ile herkesi şaşırtır.
Armageddon
1998
Başrollünde oyuncu Bruce Willis yer aldığı, yönetmenliğini Michael Bay üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Armageddon isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ada
2005
Başrollünde oyuncu Sean Bean yer aldığı, yönetmenliğini Michael Bay üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ada isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Maymunlar Cehennemi
2001
Başrollünde oyuncu Helena Bonham Carter yer aldığı, yönetmenliğini Tim Burton üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Maymunlar Cehennemi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Korkusuz
2003
Başrollünde oyuncu Joe Pantoliano yer aldığı, yönetmenliğini Mark Steven Johnson üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Korkusuz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Two And A Half Men
2003
Charlie Harper, yalnız yaşamaktan son derece memnun olan bekar ve çapkın bir adamdır. Hayatını kimseye bağlanmadan özgürce yaşarken, eşi tarafından kapıya konan abisi ve onun 10 yaşındaki oğluna evinin kapısını açmak zorunda kalır.
Chuck
2007
Senaryosunu Josh Schwartz'ın kaleme aldığı ABD yapımı aksiyon - komedi dizisidir. 2007'de başlayan dizi 2012'de final yapmıştır. Dizideki olaylar, bir e-mail aracılığıyla devletin tüm gizli bilgilerinin beynine yüklendiği Chuck adında bir adamın etrafında şekillenmektedir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0