up
ara
Christopher Lloyd

Christopher Lloyd

Dünyada Neler Oldu?
1970
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Christopher Lloyd tarafından kaleme alınan Dünyada Neler Oldu? kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 1970 yılında 9786054263677 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dünyada Neler Oldu? isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye İbrahim Şener çevirmiştir. Dünyada Neler Oldu? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Geleceğe Dönüş
1985
Deli bir profesör olan Dr. Brown, zamanda yolculuk edebilen bir araba icat eder. Arabayı ilk kez kullanan Marty, geleceğe gitmek isterken yanlışlıkla geçmişe gider ve yaptığı bir hata sonucu anne babasının tanışmasına engel olur. Kendisinin de hiç doğmamış olmasına yol açacak olan bu hatayı düzeltmenin bir yolunu bulmak zorundadır.
Geleceğe Dönüş 2
1989
Bir zaman makinası ile geçmişe giden ikili şimdi de 2015'e dönüyor doğmamış bir çocuğa yardım edebilmek için. Fakat, bunu yaparken zamanın düzeni biraz bozulacaktır.
Geleceğe Dönüş 3
1990
Dr Brown zaman içerisinde seyahat ederken, Marty'i aramaktadır. Bir mektup sayesinde ona ulaşacaktır.
Postacı Kapıyı İki Kere Çalar
1981
Başrollünde oyuncu Christopher Lloyd yer aldığı, yönetmenliğini Bob Rafelson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Sanat türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Postacı Kapıyı İki Kere Çalar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Addams Ailesi 2
1993
Başrollünde oyuncu Joan Cusack yer aldığı, yönetmenliğini Barry Sonnenfeld üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Addams Ailesi 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Stacked
2005
Başrollünde oyuncu Christopher Lloyd yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Stacked isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Meteor
2009
Başrollünde oyuncu Michael Rooker yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Bilim Kurgu türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Meteor isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Taxi
1978
Başrollünde oyuncu Christopher Lloyd yer aldığı, 1978 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Taxi isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Addams Ailesi
1991
Başrollünde oyuncu Christopher Lloyd yer aldığı, 1991 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Addams Ailesi isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Clubhouse
2005
Başrollünde oyuncu Christopher Lloyd yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Clubhouse isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
10
1 oy
0