up
ara
Billy Zane

Billy Zane

Geleceğe Dönüş 2
1989
Bir zaman makinası ile geçmişe giden ikili şimdi de 2015'e dönüyor doğmamış bir çocuğa yardım edebilmek için. Fakat, bunu yaparken zamanın düzeni biraz bozulacaktır.
Titanik
1997
Dönemin en büyük ve gösterişli gemisi olan Titanic, ilk yolculuğuna çıkar. Gemide yolculuk etmekte olan soylu bir ailenin kızı olan Rose ile kumarda bilet kazanarak gemiye binen fakir bir genç olan Jack arasında büyük bir aşk başlar. Ancak hem onları hem de gemide yolculuk etmekte olan diğer yolcuları büyük bir felaket beklemektedir.
Bloodrayne
2005
Başrollünde oyuncu Michael Madsen yer aldığı, yönetmenliğini Uwe Boll üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bloodrayne isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ölüm Sessizliği
1989
Başrollünde oyuncu Nicole Kidman yer aldığı, yönetmenliğini Philip Noyce üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölüm Sessizliği isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gümüş Şehir
2004
Başrollünde oyuncu Daryl Hannah yer aldığı, yönetmenliğini John Sayles üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gümüş Şehir isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Samantha Who?
2007
Başrollünde oyuncu Billy Zane yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Samantha Who? isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0