up
ara
Ben Affleck

Ben Affleck

Kızımı Kurtarın
2007
Başrollünde oyuncu Ed Harris yer aldığı, yönetmenliğini Ben Affleck üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Yeraltı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kızımı Kurtarın isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hırsızlar Şehri
2010
Başrollünde oyuncu Jeremy Renner yer aldığı, yönetmenliğini Ben Affleck üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hırsızlar Şehri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Can Dostum
1997
90'lı yılların en iyi dostluk filmlerinden biri olan Good Will Hunting, genç bir adamla bilge bir profesörün eşsiz dostluğunu anlatıyor. Zeki fakat kavgacı olan ve hademelik yaparak geçinen Will ile üniversite profesörü Sean McGuire bir gün tesadüfen karşılaşırlar. Profesör, Will'in üstün zekasını fark edince ona yardım etmeye karar verir.
Live by Night
2015
Ben Affleck'in hem senaristliğini ve yönetmenliğini yaptığı, hem de başrolünde oynadığı film, 2017 kışının vizyon filmlerinden biri. ABD'de içkinin yasak olduğu 1920'li yıllarda geçen filmde, Joe Coughlin adında bir gangsterin hayatını izliyoruz. Joe Coughlin, polis olan babasının aksine illegal yolları seçerek suç dünyasında hızlı bir yükselişe geçer.
Aşık Shakespeare
1998
Başrollünde oyuncu Geoffrey Rush yer aldığı, yönetmenliğini John Madden üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşık Shakespeare isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0