up
ara
Bob Gunton

Bob Gunton

Esaretin Bedeli
1994
Masum olduğunu iddia ettiği halde eşiyle sevgilisini öldürme suçundan müebbet hapis cezasına çarptırılan Andy Dufrense'in umut etmekten vazgeçmeyişinin hikayesi anlatılıyor.
Patch Adams
1998
İntihar girişimlerinin ardından hayatın değerini anlayan Hunter 'Patch' Adams adında bir adam kendisini insanları iyileştirmeye adar ve bunun için kendine özgü eğlenceli yöntemler geliştirir.
Zafer
1989
Başrollünde oyuncu Morgan Freeman yer aldığı, yönetmenliğini Edward Zwick üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zafer isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kusursuz Fırtına
2000
Başrollünde oyuncu Bob Gunton yer aldığı, yönetmenliğini Wolfgang Petersen üstlendiği film Doğal Afet türünde izleyicisini bekliyor.Doğal Afet, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kusursuz Fırtına isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Budala Dedektif 2
1995
Başrollünde oyuncu Jim Carrey yer aldığı, yönetmenliğini Steve Oedekerk üstlendiği film Uyarlama türünde izleyicisini bekliyor.Uyarlama, Komik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Budala Dedektif 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
24
2001
Başrollünde oyuncu Marisol Nichols yer aldığı, 2001 yılı yapımı dizi film Aksiyon türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Macera türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden 24 isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Greg The Bunny
2002
Başrollünde oyuncu Bob Gunton yer aldığı, 2002 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Greg The Bunny isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Daredevil
2015
Radyoaktif maddeye maruz kaldıktan sonra kör olan ve farklı duyu organları gelişerek insanüstü yeteneklere sahip olan bir avukat, akşamları Daredevil adlı bir kahraman olarak düşmanlarıyla savaşır.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0