up
ara
Benicio Del Toro

Benicio Del Toro

Olağan Şüpheliler
1995
Başrollünde oyuncu Kevin Spacey yer aldığı, yönetmenliğini Bryan Singer üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Olağan Şüpheliler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
21 Gram
2003
Başrollünde oyuncu Benicio Del Toro yer aldığı, yönetmenliğini Alejandro Gonz üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Dostluk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 21 Gram isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Trafik
2000
Başrollünde oyuncu Catherine ZetaJones yer aldığı, yönetmenliğini Steven Soderbergh üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Trafik isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kapışma
2000
Boks organizatörü olan iki arkadaş, büyük bir iş için iddialı bir ismi maça ikna ederler. Oyun esansında işler tahmin ettikleri gibi gitmez ve kendilerini bir tuzağın içinde bulurlar.
Vegas'ta Korku Ve Nefret
1998
Başrollünde oyuncu Cameron Diaz yer aldığı, yönetmenliğini Terry Gilliam üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Vegas'ta Korku Ve Nefret isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0