up
ara
Kate Winslet

Kate Winslet

Düşler Ülkesi
2004
Başrollünde oyuncu Johnny Depp yer aldığı, yönetmenliğini Marc Forster üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aile türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Düşler Ülkesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Titanik
1997
Dönemin en büyük ve gösterişli gemisi olan Titanic, ilk yolculuğuna çıkar. Gemide yolculuk etmekte olan soylu bir ailenin kızı olan Rose ile kumarda bilet kazanarak gemiye binen fakir bir genç olan Jack arasında büyük bir aşk başlar. Ancak hem onları hem de gemide yolculuk etmekte olan diğer yolcuları büyük bir felaket beklemektedir.
Kralın Tüm Adamları
2006
Başrollünde oyuncu Anthony Hopkins yer aldığı, yönetmenliğini Steven Zaillian üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kralın Tüm Adamları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Düşlerin Efendisi
2000
Başrollünde oyuncu Michael Caine yer aldığı, yönetmenliğini Philip Kaufman üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Tarih türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Düşlerin Efendisi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ölümle Yaşam Arasında
2003
Başrollünde oyuncu Jim Beaver yer aldığı, yönetmenliğini Alan Parker üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölümle Yaşam Arasında isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Extras
2005
Başrollünde oyuncu Daniel Radcliffe yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Extras isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mildred Pierce
2011
Başrollünde oyuncu Guy Pearce yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mildred Pierce isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Shrinks
1991
Başrollünde oyuncu Kate Winslet yer aldığı, 1991 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Shrinks isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
8
1 oy
0