up
ara
Dustin Hoffman

Dustin Hoffman

Düşler Ülkesi
2004
Başrollünde oyuncu Johnny Depp yer aldığı, yönetmenliğini Marc Forster üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aile türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Düşler Ülkesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Zor Baba
2000
Hemşirelik yapan Greg Focker, uzun zamandır birlikte olduğu Pam'e evlenme teklif eder. Ancak bu evliliğin gerçekleşmesi için öncelikle Pam'in babasının onayını almak zorundadır. Eski bir CIA ajanı olan babası Jack Byrnes ise Greg'in beklediğinden çok daha zor bir adamdır.
Zor Baba ve Dünür
2004
Önceki filmde nişanlısının ailesiyle tanışan Greg Focker, düğün hazırlıklarına başlar. Bu defa sırada iki ailenin tanışması vardır. Yine birbirinden komik ve eğlenceli olaylar izleyiciyi bekliyor.
Yağmur Adam
1988
Klasik filmlerden biri haline gelmiş olan Rain Man, Charlie adında bencil ve para düşkünü bir adam ile otistik bir dahi olan saf ve iyi niyetli abisi Raymond'ın başından geçenleri konu ediniyor.
Kelebek
1973
Başrollünde oyuncu Dustin Hoffman yer aldığı, yönetmenliğini Franklin J. Schaffner üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kelebek isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Luck
2011
Başrollünde oyuncu Dustin Hoffman yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Spor türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Luck isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Directors
1999
Başrollünde oyuncu Anthony Hopkins yer aldığı, 1999 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Directors isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Medici: Masters of Florence
2016
Başrollünde oyuncu Brian Cox yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Biyografi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Biyografi, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Medici: Masters of Florence isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
9
1 oy
0