up
ara
Sean Penn

Sean Penn

Özgürlük Yolu
2007
Gerçek bir olaydan esinlenerek çekilmiş bu film aynı zamanda da bir kitap uyarlamasıdır. Babasının onun için yaptığı hazır işini ve bütün mirası reddederek hukuk fakültesinden zorla mezun olduktan sonra kendini doğal yaşama ve doğal hayata adayan ve doğal yaşam içinde can veren Christopher in hayatı anlatılır.
11 Eylül
2002
Başrollünde oyuncu Clive Owen yer aldığı, yönetmenliğini Sean Penn üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 11 Eylül isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Indian Runner
1991
Başrollünde oyuncu David Morse yer aldığı, yönetmenliğini Sean Penn üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Indian Runner isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tehlikeli Bekleyiş
1995
Başrollünde oyuncu David Morse yer aldığı, yönetmenliğini Sean Penn üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tehlikeli Bekleyiş isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
11 Eylül
2002
Başrollünde oyuncu Clive Owen yer aldığı, yönetmenliğini Sean Penn üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 11 Eylül isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The First
2018
House of Cards’ın yaratıcısı Beau Willimon imzası taşıyan dizi, bilim kurgu ve dramı birleştirerek dizi severlerin beğenisine sunmuş.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0