up
ara
Michelle Monaghan

Michelle Monaghan

Şıpsevdi
2007
Başrollünde oyuncu Ben Stiller yer aldığı, yönetmenliğini Bobby Farrelly üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor.Macera, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şıpsevdi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
En Uzun Gece
2007
Başrollünde oyuncu Michelle Monaghan yer aldığı, yönetmenliğini Josh Sternfeld üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden En Uzun Gece isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Medusa Darbesi
2004
Bourne hafıza kaybına uğradıktan sonra Marie ile yeni bir hayata başlar. Geçmişinde yaşadığı şiddet ise Bourne’in peşine bırakmaz ve ona geçmişten gelen biri tarafından suikast düzenlenir.
Constantine
2005
Başrollünde oyuncu Shia LaBeouf yer aldığı, yönetmenliğini Francis Lawrence üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Constantine isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sadakatsiz
2002
Başrollünde oyuncu Richard Gere yer aldığı, yönetmenliğini Adrian Lyne üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sadakatsiz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
True Detective
2014
Her sezonunda farklı dedektiflerin karmaşık suç örgülerini çözmelerini tüm gerçekçiği ile anlatan, profesyonel oyuncu kadrosu ile adından söz ettiren, polisiye severleri ekrana bağlayacak, bol cinayetli bir dizi.
The Path
2016
Başrollünde oyuncu Hugh Dancy yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Path isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0