up
ara
Tom Cruise

Tom Cruise

aktör, yapımcı
Yıldırım Günleri
1990
Başrollünde oyuncu Robert Duvall yer aldığı, yönetmenliğini Tony Scott üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yıldırım Günleri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Manolya
1999
Başrollünde oyuncu Julianne Moore yer aldığı, yönetmenliğini Paul Thomas Anderson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Ölüm türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Manolya isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Son Samuray
2003
Samurayları yok etmek için Amerika'dan çağırılan askeri danışman savaş sırasında esir düşünce samurayların gerçek kültürünü öğrenir.
Azınlık Raporu
2002
Gelecekte özel bir polis grubu suçları henüz işlenmeden önce tespit edebilen bir teknolojiye sahiptir. John Anderton bu ekibin başıdır ve gelecekte kendisinin de karıştığı bir cinayet tespit etmesiyle olaylar gelişir.
Gözü Tamamen Kapalı
1999
Sana düşkünü bir karısı olan ve New York'ta yaşayan bir doktor karısının kendisini aldattığını itiraf etmesi üzerine tüm ahlaki ve seksüel tabularını yıkacak olan gizli ve tehlikeli bir gece hayatı yaşamaya başlar.
Sence kaç puan almalı?
9.4
5 oy
0