up
ara
‹ Tom Cruise

Tom Cruise Filmleri

1990
Başrollünde oyuncu Robert Duvall yer aldığı, yönetmenliğini Tony Scott üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yıldırım Günleri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1999
Başrollünde oyuncu Julianne Moore yer aldığı, yönetmenliğini Paul Thomas Anderson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Ölüm türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Manolya isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2003
Samurayları yok etmek için Amerika'dan çağırılan askeri danışman savaş sırasında esir düşünce samurayların gerçek kültürünü öğrenir.
2002
Gelecekte özel bir polis grubu suçları henüz işlenmeden önce tespit edebilen bir teknolojiye sahiptir. John Anderton bu ekibin başıdır ve gelecekte kendisinin de karıştığı bir cinayet tespit etmesiyle olaylar gelişir.
1999
Sana düşkünü bir karısı olan ve New York'ta yaşayan bir doktor karısının kendisini aldattığını itiraf etmesi üzerine tüm ahlaki ve seksüel tabularını yıkacak olan gizli ve tehlikeli bir gece hayatı yaşamaya başlar.
1988
Klasik filmlerden biri haline gelmiş olan Rain Man, Charlie adında bencil ve para düşkünü bir adam ile otistik bir dahi olan saf ve iyi niyetli abisi Raymond'ın başından geçenleri konu ediniyor.
1994
1700'lü yıllarda New Orleans'ta yaşayan Louis adında varlıklı bir adam, karısını kaybettikten sonra hayata küser. Louis'in bu halini fark eden vampir Lestat, ona vampire dönüşüp tasasız ve sonsuz bir hayat sürdürmeyi teklif eder.
1992
Başrollünde oyuncu Demi Moore yer aldığı, yönetmenliğini Rob Reiner üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Birkaç İyi Adam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2004
Başrollünde oyuncu Tom Cruise yer aldığı, yönetmenliğini Michael Mann üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor.Aksiyon, Kiralık Katil türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tetikçinin Gecesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2007
Başrollünde oyuncu Tom Cruise yer aldığı, yönetmenliğini Robert Redford üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Arslanı Kuzulara isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2005
Başrollünde oyuncu Tim Robbins yer aldığı, yönetmenliğini Steven Spielberg üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor.Macera, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dünyalar Savaşı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2006
Ajan Ethan Hunt nişanlısını kaçıran ve kendisini öldürmek ile tehdit eden sadist bir silah kaçakçısı ile yüzleşmek zorunda kalır.
1986
Amerikan Hava Kuvetlerinin pilot adayları eğitimleri süresince en iyisi olmak için rekabet etmektedir. Azimli bir genç pilot olan Maverick sivil bir eğitimciden okulda öğretilmeyen birkaç özel numara öğrenir.
1996
İhanet ile suçlanan bir Amerikan ajanı gerçek köstebeğin kim olduğunu tek başına ortaya çıkarmak zorundadır.
2000
Gizli ajan Ethan Hunt Chimera olarak adlandırılan genetiği değiştirilmiş bir virüsü ele geçirmek üzere Avustutalya'nın başkendi Sidney'e gönderilir.
/ 3