up
ara
Zooey Deschanel

Zooey Deschanel

Korkak Robert Ford'un Jesse James Suikastı
2007
Başrollünde oyuncu Jeremy Renner yer aldığı, yönetmenliğini Andrew Dominik üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Biyografi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Korkak Robert Ford'un Jesse James Suikastı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yeni Öğrenci
2002
Başrollünde oyuncu DJ Qualls yer aldığı, yönetmenliğini Ed Decter üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yeni Öğrenci isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bay Evet
2008
Carl Allen, bir gün hayatını değiştirmek için her şeye evet dedirtmeyi hedefleyen bir yardım programına katılır. Başlarda her şey yolunda gider, hatta hayatı eskisinden daha pozitif ve eğlenceli bir hale gelmiştir. Ancak bir süre sonra her şeye evet demek bazı sorunları da beraberinde getirir.
Bir Otostopçunun Galaksi Rehberi
2005
Başrollünde oyuncu Sam Rockwell yer aldığı, yönetmenliğini Garth Jennings üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Otostopçunun Galaksi Rehberi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İyi Bir Kız
2002
Başrollünde oyuncu Jake Gyllenhaal yer aldığı, yönetmenliğini Miguel Arteta üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İyi Bir Kız isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tin Man
2007
Başrollünde oyuncu Zooey Deschanel yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film Bilim Kurgu türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tin Man isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
New Girl
2011
Başrollünde oyuncu Zooey Deschanel yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden New Girl isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0