up
ara
Jeff Bridges

Jeff Bridges

Ahbap ve Zen Ustası
2018
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Bernie Glassman tarafından kaleme alınan Ahbap ve Zen Ustası kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sola yayınevinden 2018 yılında 9786059692632 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ahbap ve Zen Ustası isimli kitap 0 sayfadan oluşuyor. Ahbap ve Zen Ustası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Iron Man
2008
Hem mühendis hem de playboy olan Tony Stark, teknolojij füzeler ve silahlar üretmektedir. Afganistan’da yeni tasarımlarını sunuşunun ardından esir alınır. Kaçıran kişiler kendilerine füze yapmasını istemektedir. Tony, bu fırsattan istifade ederek zırhlı bir giysi üretir. Zekasını da kullanarak bu giysiyi kurtulmak için kullanacaktır.
Zafer Yolu
2003
Başrollünde oyuncu Jeff Bridges yer aldığı, yönetmenliğini Gary Ross üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Spor türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zafer Yolu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yerdeki Kapı
2004
Başrollünde oyuncu Bijou Phillips yer aldığı, yönetmenliğini Tod Williams üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yerdeki Kapı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
White Squall
1996
Başrollünde oyuncu Caroline Goodall yer aldığı, yönetmenliğini Ridley Scott üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden White Squall isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Büyük Lebowski
1998
Başrollünde oyuncu Julianne Moore yer aldığı, yönetmenliğini Joel Coen üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Büyük Lebowski isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Live Aid
1985
Başrollünde oyuncu Jeff Bridges yer aldığı, 1985 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Live Aid isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0