up
ara
Zac Efron

Zac Efron

Sedat Türksever

Sedat Türksever

@sedatpotter

ss
Zac Efron
ünlüye 10 verdi
0 beğen · 0 yorum
Sedat Türksever

Sedat Türksever

@sedatpotter

Zachary David Alexander "Zac" Efron (d. 18 Ekim 1987, Kaliforniya), ABD'li sinema oyuncusu. Profesyonel oyunculuğa 2000'li yıllarda başladı ve genç izleyiciler tarafından bilinen biri oldu. Sonra Disney Channel Orijinal Filmi High School Musical, the WB dizisi Summerland ve 2007 yapımı Broadway müzikal filmi Hairspray'de rol aldı.[1][2] 2007'de, High School Musical 2'nin yayınından önce Rolling Stone tarafından "tweenyboppers'ın afişi çocuğu" olarak ilan edildi ve Ağustos 2007 sonu sayısında yer aldı.[3] Efron o zamandan beri 17 Yeniden, Me and Orson Welles ve Charlie St. Cloud filmlerinde oynadı. New Year's Eve ve The Lucky One filmlerinde başrol oynayacaktır.
Zac Efron
ünlüye 10 verdi
0 beğen · 0 yorum
Hairspray
2007
Başrollünde oyuncu John Travolta yer aldığı, yönetmenliğini Adam Shankman üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Müzikal türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hairspray isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
High School Musical
2005
Başrollünde oyuncu Ashley Tisdale yer aldığı, yönetmenliğini Kenny Ortega üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden High School Musical isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
High School Musical 2
2006
Başrollünde oyuncu Ashley Tisdale yer aldığı, yönetmenliğini Kenny Ortega üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Müzikal türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden High School Musical 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
High School Musical 3: Senior Year
2008
Başrollünde oyuncu Ashley Tisdale yer aldığı, yönetmenliğini Kenny Ortega üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., Müzikal türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden High School Musical 3: Senior Year isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
17 Yeniden
2009
Mike O’Donnell, okulun popüler öğrencilerinden biridir ve önünde parlak bir gelecek vardır. Ancak o hamile kalan kız arkadaşıyla evlenmeye karar verir. Aradan geçen 20 yıldan sonra Mike çok mutsuz ve pişmandır. Kendisine 17 yaşına geri dönme şansı verilir. Ancak şimdiki aklıyla o yaşlara geri dönmek onu zor bir duruma sokar.
Summerland
2004
Başrollünde oyuncu Zac Efron yer aldığı, 2004 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Summerland isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
9.5
2 oy
0