up
ara
Ingrid Bols

Ingrid Bols

Şeytanın Oteli
2007
Snowboard yaparken bir dağda mahsur kalan 5 genç, bulundukları yere en yakın otele giderler. Terk edilmiş gibi görünen otelde yalnız olduklarını düşünseler de çok geçmeden otelin tek sakini olan acımasız seri katil ile yüzleşirler.
Şeytanın Oteli 2
2008
Serinin önceki filminde dağda mahsur kalan gençlerden 4 tanesi bir seri katil tarafından öldürülmüş ve sadece biri hayatta kalmıştı. Bu defa hayatta kalmayı başaran genç kadının yaşadığı korku dolu anları izleyeceğiz.
Gales Hus, De
2008
Başrollünde oyuncu Ingrid Bols yer aldığı, yönetmenliğini Eva Isaksen üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gales Hus, De isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Wide Blue Yonder
2010
Başrollünde oyuncu Ingrid Bols yer aldığı, yönetmenliğini Robert Young i üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Wide Blue Yonder isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Going Postal
2010
Başrollünde oyuncu Ingrid Bols yer aldığı, yönetmenliğini Jon Jones üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Going Postal isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0