up
ara
Diane Keaton

Diane Keaton

Cennet
1987
Başrollünde oyuncu Richard Gordon yer aldığı, yönetmenliğini Diane Keaton üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cennet isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Baba
1972
Bir romandan uyarlama olan bu film, İtalyan ve büyük bir ailenin suç dünyasındaki işlerini ve onların da kendi aile içi durumlarını heyecanlı ve gerilimli bir şekilde gözler önüne serer.
Baba 2
1974
Sicilya'dan New York'a göç etmiş olan Vito Corleone, ailesinin geçimini sağlamak için çalışmaktadır.
Baba 3
1990
Michael artık yaşlanmıştır. Bu yüzden ailesini yeraltı dünyasından, içlerinde bulundukları suç dünyasından uzaklaştırmak ister. Bunun yanı sıra Mary ve Vinnie arasında duygusal bir yakınlaşma olur. Michael ise bu yakınlaşmayı durdurmak ister.
Annie Hall
1977
Başrollünde oyuncu Woody Allen yer aldığı, yönetmenliğini Woody Allen üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Annie Hall isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Young Pope
2016
Blu TV'de yayınlanmaya başlayan ve başrolünde Jude Law'ın oynadığı The Young Pope, 47 yaşındaki Amerikan bir adamın papa seçilmesinden sonra yaşananları ele alıyor.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0