up
ara
James Caan

James Caan

Baba
1972
Bir romandan uyarlama olan bu film, İtalyan ve büyük bir ailenin suç dünyasındaki işlerini ve onların da kendi aile içi durumlarını heyecanlı ve gerilimli bir şekilde gözler önüne serer.
Baba 2
1974
Sicilya'dan New York'a göç etmiş olan Vito Corleone, ailesinin geçimini sağlamak için çalışmaktadır.
Ölüm Kitabı
1990
Başrollünde oyuncu James Caan yer aldığı, yönetmenliğini Rob Reiner üstlendiği film Gizem türünde izleyicisini bekliyor.Gizem, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölüm Kitabı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dick Tracy
1990
Başrollünde oyuncu Madonna yer aldığı, yönetmenliğini Warren Beatty üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dick Tracy isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Belalı Aşk
1999
Başrollünde oyuncu James Caan yer aldığı, yönetmenliğini Kelly Makin üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Belalı Aşk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Las Vegas
2003
Başrollünde oyuncu James Caan yer aldığı, 2003 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Suç türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Las Vegas isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0