up
ara
Andy Garcia

Andy Garcia

Hemingway & Fuentes
2015
Başrollünde oyuncu Anthony Hopkins yer aldığı, yönetmenliğini Andy Garcia üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hemingway & Fuentes isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Baba 3
1990
Michael artık yaşlanmıştır. Bu yüzden ailesini yeraltı dünyasından, içlerinde bulundukları suç dünyasından uzaklaştırmak ister. Bunun yanı sıra Mary ve Vinnie arasında duygusal bir yakınlaşma olur. Michael ise bu yakınlaşmayı durdurmak ister.
Dokunulmazlar
1987
Başrollünde oyuncu Kevin Costner yer aldığı, yönetmenliğini Brian De Palma üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dokunulmazlar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşkım İçin
1999
Başrollünde oyuncu Andy Garcia yer aldığı, yönetmenliğini Richard Wenk üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşkım İçin isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Erkek Severse
1994
Başrollünde oyuncu Meg Ryan yer aldığı, yönetmenliğini Luis Mandoki üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Erkek Severse isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0