up
ara
Dominique Swain

Dominique Swain

Magik
2016
Başrollünde oyuncu Matthew Goode yer aldığı, yönetmenliğini Stephen Wallis üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Magik isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dehşet Gecesi
2007
Halk tarafından Picasso adı verilen bir seri katil, geceleri yaşanan elektrik kesintilerini fırsat bilerek seri cinayetler işler. Sanata meraklı olan katil, kurbanlarının üzerinde ünlü ressamlardan izler bırakır. Polisle katil arasında büyük bir kovalamaca başlar.
Yüz Yüze
1997
Bir FBI ajanı uzun süredir takip ettiği bir suçu ortaya çıkarmak için plastik cerrahi ile yüzünü bir teröristinkine benzetir. Ancak bu terörist de aynı yöntem ile yüzünü FBI ajanınkine benzetecektir.
Lolita
1997
Başrollünde oyuncu Dominique Swain yer aldığı, yönetmenliğini Adrian Lyne üstlendiği film Kitap Uyarlaması türünde izleyicisini bekliyor.Kitap Uyarlaması, Yasak Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Lolita isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Pumpkin
2002
Başrollünde oyuncu Amy Adams yer aldığı, yönetmenliğini Anthony Abrams üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Pumpkin isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0