up
ara
‹ Tadanobu Asano

Tadanobu Asano Filmleri

2010
Başrollünde oyuncu Tadanobu Asano yer aldığı, yönetmenliğini Yoichi Higashi üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yoi Ga Sametara, Uchi Ni Kaero isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2010
Başrollünde oyuncu Tadanobu Asano yer aldığı, yönetmenliğini Masanori Tominaga üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ranbou To Taiki isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2011
Başrollünde oyuncu Tadanobu Asano yer aldığı, yönetmenliğini Koki Mitani üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Once In A Blue Moon isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2011
Başrollünde oyuncu Maki Horikita yer aldığı, yönetmenliğini Hideaki Sato üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden That's The Way! isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2011
Başrollünde oyuncu Tadanobu Asano yer aldığı, yönetmenliğini Itsuji Itao üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gekkô No Kamen isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Başrollünde oyuncu Tadanobu Asano yer aldığı, yönetmenliğini Koki Mitani üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden A Ghost Of A Chance isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Başrollünde oyuncu Maki Horikita yer aldığı, yönetmenliğini Hideaki Sato üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden That's The Way isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2011
Azimli ve güçlü bir tanrı olan Thor memleketi olan Asgard'dan Midgard'a (Dünya) sürgüne gönderilir. Kısa bir süre sonra ise kendini dünya halkının en önemli koruyucusu olarak bulur.
/ 4