up
ara
Owen Wilson

Owen Wilson

Tenenbaum Ailesi
2001
Başrollünde oyuncu Danny Glover yer aldığı, yönetmenliğini Wes Anderson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tenenbaum Ailesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çılgın Liseliler
1998
Başrollünde oyuncu Luke Wilson yer aldığı, yönetmenliğini Wes Anderson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çılgın Liseliler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bottle Rocket
1996
Başrollünde oyuncu Andrew Wilson yer aldığı, yönetmenliğini Wes Anderson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bottle Rocket isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Armageddon
1998
Başrollünde oyuncu Bruce Willis yer aldığı, yönetmenliğini Michael Bay üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Armageddon isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Zor Baba
2000
Hemşirelik yapan Greg Focker, uzun zamandır birlikte olduğu Pam'e evlenme teklif eder. Ancak bu evliliğin gerçekleşmesi için öncelikle Pam'in babasının onayını almak zorundadır. Eski bir CIA ajanı olan babası Jack Byrnes ise Greg'in beklediğinden çok daha zor bir adamdır.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0