up
ara
Bill Paxton

Bill Paxton

Terminatör
1984
İnsan formunda ölümcül bir robot, gelecekte robotlara karşı gerçekleştirilecek olan direnişe liderlik edecek olan adamın annesini öldürmek için 2029 yılından 1984 yılına gönderilir. Çocuk henüz doğmamıştır bile. Direniş ordusundan gönderilen başka bir asker de kadına yardım edecektir.
Av 2
1990
Başrollünde oyuncu Danny Glover yer aldığı, yönetmenliğini Stephen Hopkins üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Av 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dikey Limit
2000
Başrollünde oyuncu Chris O'Donnell yer aldığı, yönetmenliğini Martin Campbell üstlendiği film Dağcılık türünde izleyicisini bekliyor.Dağcılık, Trekking türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dikey Limit isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kasırga
1996
Başrollünde oyuncu Philip Seymour Hoffman yer aldığı, yönetmenliğini Jan de Bont üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kasırga isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yaratık 2
1986
Başrollünde oyuncu Michael Biehn yer aldığı, yönetmenliğini James Cameron üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yaratık 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0