up
ara
Seann William Scott

Seann William Scott

Amerikan Pastası
1999
Daha önce hiçbir kızla cinsel yakınlaşma kuramamış olan dört çekingen liseli genç mezuniyet gecesinden önce bir kızla birlikte olma konusunda birbirleriyle iddiaya girerler.
Amerikan Pastası 2
2001
Başrollünde oyuncu Adam Brody yer aldığı, yönetmenliğini James B. Rogers üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Romantik Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Amerikan Pastası 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Amerikan Pastası Düğün
2003
Başrollünde oyuncu Jason Biggs yer aldığı, yönetmenliğini Jesse Dylan üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Gençlik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Amerikan Pastası Düğün isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Son Durak
2000
Bir grup lise arkadaşı Paris'e gideceklerdir fakat içlerinden biri uçağın düşeceğini görerek grubu gitmekten vazgeçirir. Gidecekleri uçak düşmesine ve bu grup kurtulmasına rağmen yinede ölüm sırayla onları bulur.
Geyik Muhabbeti
2000
Başrollünde oyuncu DJ Qualls yer aldığı, yönetmenliğini Todd Phillips üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Geyik Muhabbeti isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0