up
ara
Liev Schreiber

Liev Schreiber

Her Şey Aydınlandı
2005
Başrollünde oyuncu Elijah Wood yer aldığı, yönetmenliğini Liev Schreiber üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Her Şey Aydınlandı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çığlık
1996
Maskeli bir seri katil çevresindeki gençleri tek tek öldürmeye başlar. Korku filmi klişelerini iyi bilen bir grup genç, kendilerinin de bir tür korku filmi içinde bulunduklarını düşünürler ve katil ile aralarında bir kovalamaca başlar.
Çığlık 2
1997
Efsane devam ediyor. Bu seride Sidney ve Randy okullarına devam ederken Gale'in ise kitabı filme uyarlama yapılacaktır. Fakat bu sırada cinayetlerin tekrar başlamasıyla korku her yeri sarar.
Çığlık 3
2000
Sidney, Windsor Kolejinde yaşananlardan sonra adını değiştirerek Kuzey Kaliforniye'da yeni bir hayata başlar. Ancak yeni seri cinayetler işlendiğini ve cesetlerin yanına annesinin fotoğraflarının bırakıldığını öğrenmesiyle yeniden olayların içine dahil olur.
Omen
2006
Thorn ve Kathryn, bir türlü çocuk sahibi olamayan bir çifttir. Kathryn, üçüncü kere doğumda çocuğunu kaybedince, hastane rahibi, aynı gün doğan ve annesini kaybeden bir bebeği onlara verir. Bir süre sonra ailenin etrafında tuhaf olaylar yaşanmaya başlar ve çocuklarının sıradan biri olmadığını anlarlar.
Ray Donovan
2013
Başrollünde oyuncu Steven Bauer yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Aksiyon türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ray Donovan isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Nova8
1974
Başrollünde oyuncu Liev Schreiber yer aldığı, 1974 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Nova8 isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
America: The Story Of Us
2010
Başrollünde oyuncu Liev Schreiber yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden America: The Story Of Us isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0