up
ara
Patrick Dempsey

Patrick Dempsey

Alan Greenmor

Alan Greenmor

@alangreenmor

Greys Anatomy'i o kadar izledim ki adama Patrick yerine Derek diyesim geliyor ve onu görünce herhangi bir yerden Meredith çıkacakmış gibi hissediyorum. Ayrılmakla çok iyi yaptı, yetenekli ve yakışıklı biri kendisi.
Patrick Dempsey
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
Çığlık 3
2000
Sidney, Windsor Kolejinde yaşananlardan sonra adını değiştirerek Kuzey Kaliforniye'da yeni bir hayata başlar. Ancak yeni seri cinayetler işlendiğini ve cesetlerin yanına annesinin fotoğraflarının bırakıldığını öğrenmesiyle yeniden olayların içine dahil olur.
Manhattan'da Sihir
2007
Başrollünde oyuncu Amy Adams yer aldığı, yönetmenliğini Kevin Lima üstlendiği film Animasyon türünde izleyicisini bekliyor.Animasyon, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Manhattan'da Sihir isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sweet Home Alabama
2001
Başrollünde oyuncu Patrick Dempsey yer aldığı, yönetmenliğini Andy Tennant üstlendiği film Aile türünde izleyicisini bekliyor.Aile, Siyaset türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sweet Home Alabama isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tehdit
1995
Başrollünde oyuncu Morgan Freeman yer aldığı, yönetmenliğini Wolfgang Petersen üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tehdit isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gelin Benim Olacak
2008
Başrollünde oyuncu Michelle Monaghan yer aldığı, yönetmenliğini Paul Weiland üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gelin Benim Olacak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Grey's Anatomy
2005
Başrollünde oyuncu Katherine Heigl yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Grey's Anatomy isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0