up
ara
Jason Statham

Jason Statham

OnurSakarya

OnurSakarya

@onursakara - İstanbul

Bu adam bi harika
Jason Statham
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
öykü deniz

öykü deniz

@oykudeniz - KahramanMaraş

süper bir oyuncu
ayrıca yetenekli
bu adam bir harika
Jason Statham
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
Oğuzhan Çalışkan

Oğuzhan Çalışkan

@ogzhncaliskan - Amasya

Jason Statham, İngiliz aksiyon, dövüş filmi oyuncusu ve atlama dalında dereceleri olan eski bir yüzücüdür. Daima kendi sahne dövüşünü ve hünerlerini sergiler.

Doğum: 26 Temmuz 1967 (49 yaşında), Shirebrook, Birleşik Krallık
Hayat arkadaşı: Rosie Huntington-Whiteley (2010–)
Gelecek filmi: Hızlı ve Öfkeli 8
Kardeşleri: Lee Statham
Ebeveynleri: Eileen Yates Statham, Barry Statham
Jason Statham
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
Suikastçı
2007
Bir FBI ajanı uzun süredir takip ettiği bir suçu ortaya çıkarmak için plastik cerrahi ile yüzünü bir teröristinkine benzetir. Ancak bu terörist de aynı yöntem ile yüzünü FBI ajanınkine benzetecektir.
Kaos
2005
Başrollünde oyuncu Jason Statham yer aldığı, yönetmenliğini Tony Giglio üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor.Aksiyon, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kaos isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İtalyan İşi
2003
İtalya'da ihanete uğrayıp ölüme terkedildikten sonra Charlie Croker ve ekibi eski ortağının elindeki büyük miktardaki altını çalmak için mükemmel bir plan yapar.
Kapışma
2000
Boks organizatörü olan iki arkadaş, büyük bir iş için iddialı bir ismi maça ikna ederler. Oyun esansında işler tahmin ettikleri gibi gitmez ve kendilerini bir tuzağın içinde bulurlar.
Tek
2001
Başrollünde oyuncu Carla Gugino yer aldığı, yönetmenliğini James Wong üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tek isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
10
1 oy
0